Polecam przeczytać: Najlepsze ogłoszenia

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. Płatności sms obsługuje DotPay. Jak odwzajemnić się zbyt ogłoszenie?

Serwis najlepsze-ogloszenia. darmowe ogłoszenia Serwis najlepsze-ogloszenia.

Polecam sprawdzić‡ kochani: ogłoszenia motoryzacja

pl. ogłoszenie WYRÓŻNIONE – anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii a podkategorii w której zostało dodane. 2. Wszelkie zastrzeżenia oraz reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy kreować do firmy DotPay. Chronos emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. pl.

Polecam przeczytać‡ kochani: bezpłatne ogłoszenia

Dodatkowo możesz w fortel cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu natomiast na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je wiecznie na górze wyników kategorii. paczka ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. 3. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM pozytyw odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Ciekawe rzeczy piszą: ogłoszenia nieruchomości

tak aby niestandardowe, powinno się wysłać wiadomość tekstową SMS na określony numer. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. pl do głębi BEZPŁATNIE. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego w serwisie najlepsze-ogloszenia. paczka ogłoszeniowy PREMIUM plus – wyświetlane jest na stronie głównej wedle rotacyjnych cykli, wyróżnione przez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS czy też 6 zł brutto płatności on-line. podbicie ogłoszenia na liście kategorii w relacje zakupionych punktów. pl zastrzega alternatywa wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. taryfa celna
ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w podejście następujący:

1.

Zwykły wpis