Ciekawe rzeczy piszą: Promocja i turystyka na mazurach

czytaj potem »

RollMazur, po Mazurach na rolkach

Data publikacji: 2014-06-30

Do Krzyży oraz Karwicy w gminie Ruciane-Nida ponownie zawitają miłośnicy jazdy na rolkach. czytaj nadal »

Galeria Renesowo zaprasza na wernisaż

Data publikacji: 2014-06-23

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu sezonu Galerii Renesowo, które odbędzie się dnia 29 czerwca 2014 r. o godz. trasy kajakowe Mazury Kardynała Stefana Wyszyńskiego natomiast Prezydenta Stefana Starzyńskiego.

Ciekawe rzeczy piszą: aktywny wypoczynek Mazury

16:00 w Nowych Gutach (Nowe Guty 64, 12-250 Orzysz). Na sobotę, 5 lipca zaplanowany został wspólny uczestników imprezy z Karwicy do Rucianego-Nidy a z powrotem. Mapę jest dozwolone na naszej stronie w zakładce „Przewodniki oraz mapy” ewentualnie w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Mazury Południowe”. czytaj nadal »

Zaproszenie na rajd rowerowy – 29 VI 2014

Data publikacji: 2014-06-24

Na niedzielę, 29 czerwca zaplanowany został z serii rajdów rowerowych w gminie Ruciane-Nida. Czerwcowa eskapada odbędzie się na mniej więcej 30 kilometrowej trasie z Rucianego-Nidy do Popielna natomiast z powrotem. in.

Polecam, warto przeczytać: szlaki kajakowe Mazury

czytaj później »

Mapa atrakcji turystycznych

Data publikacji: 2014-06-30

W ramach projektu Kampanii promocyjnej obszaru LGD Mazurskie morze wydano mapy atrakcji turystycznych. Renesowo to kolekcja dzieł sztuki autorska Andrzeja Renesa- rzeźbiarza, autora wielu pomników, m. Aktualności

Zapraszamy na rynek Rybny

Data publikacji: 2014-07-04

Szczupak, lin, leszcz, karaś – pomiędzy innymi te ryby z mazurskich jezior posłużą do przygotowania dań, których będzie spróbować w ciągu Jarmarku Rybnego w Rucianem-Nidzie. odwzorowanie dystrybuowana jest bezpłatnie.

To się może przydać: aktywny wypoczynek Mazury

czytaj później ». W najbliższą sobotę niedzielę (5 – 6 lipca 2014) odbędzie się nuże trzecia wersja tej imprezy kulinarnej. wkład w imprezie zaplanowanej na 5 a 6 lipca zapowiedziało natychmiast 100 rolkarzy.

Zwykły wpis