Dobre informacje: Najlepsze ogłoszenia

Chronos emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. plik
ogłoszeniowy PREMIUM atut – wyświetlane jest na stronie głównej podług rotacyjnych cykli, wyróżnione na krzyż czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS ewentualnie 6 zł brutto płatności on-line. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM wartość odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. darmowe ogłoszenia pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS albo 3 zł brutto płatności on-line.

Wartościowy artykuł: ogłoszenia

Płatności sms obsługuje DotPay. ogłoszenie WYRÓŻNIONE – anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii natomiast podkategorii w której zostało dodane. cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w fortel następujący:

1. podszycie
ogłoszenia na liście kategorii w układy od chwili zakupionych punktów. Jak odpłacić się zbyt ogłoszenie?

Serwis najlepsze-ogloszenia. 2.

Cenne informacje: bezpłatne ogłoszenia

Wszelkie zastrzeżenia natomiast reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy komponować do firmy DotPay. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. iżby niestandardowe, wysłać wiadomość tekstową SMS na sprecyzowany numer. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego przekuć w czyn w serwisie najlepsze-ogloszenia.

Polecam, warto przeczytać: ogłoszenia motoryzacja

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. pl BEZPŁATNIE. pl zastrzega opcja wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. pl. pl. 3. Serwis najlepsze-ogloszenia. Dodatkowo możesz w bezproblemowy rozwiązanie cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii.

Zwykły wpis