Polecam przeczytać: Najlepsze ogłoszenia

3. podszycie
ogłoszenia na liście kategorii w od czasu zakupionych punktów. anons WYRÓŻNIONE – anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii a podkategorii w której zostało dodane. ogłoszenia pl całkiem BEZPŁATNIE.

Warto poczytać na ten temat: najlepsze ogłoszenia

Płatności sms obsługuje DotPay. Dodatkowo możesz w nieskomplikowany fortel cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je furt na górze wyników kategorii. paczka ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS bądź 3 zł brutto płatności on-line. 2. Serwis najlepsze-ogloszenia. ażeby niestandardowe, wysłać wiadomość tekstową SMS na oznaczony numer.

Cenna wiedza: bezpłatne ogłoszenia

okres emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. pl zastrzega opcja wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Jak odpłacić się zbyt ogłoszenie?

Serwis najlepsze-ogloszenia. taryfa ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w droga następujący:

1.

Ciekawe rzeczy opisują: bezpłatne ogłoszenia

pakiet ogłoszeniowy PREMIUM walor – anons wyświetlane jest na stronie głównej podług rotacyjnych cykli, wyróżnione przez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS albo 6 zł brutto płatności on-line. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. pl. pl. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM plus odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. Wszelkie zastrzeżenia a reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy komponować do firmy DotPay. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dopiąć celu w serwisie najlepsze-ogloszenia.

Zwykły wpis