Dobrze napisane: Najlepsze ogłoszenia

pl. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM pozytyw odbywa się, podbite (na samej górze w które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. pl. najlepsze ogłoszenia ogłoszenie WYRÓŻNIONE – anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii natomiast podkategorii w której zostało dodane.

Dobre informacje: darmowe ogłoszenia

paczka ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM pozytyw – wyświetlane jest na stronie głównej rotacyjnych cykli, wyróżnione czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS czy też 6 zł brutto płatności on-line. pl umożliwia wygodne płatności SMS zbyt pakiety ogłoszeniowe. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego przekuć w czyn w serwisie najlepsze-ogloszenia. czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. pl całkiem BEZPŁATNIE.

Do sprawdzenia: bezpłatne ogłoszenia

Serwis najlepsze-ogloszenia. Wszelkie zastrzeżenia oraz reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy do firmy DotPay. 3. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1.

Dobrze to wiedzieć: bezpłatne ogłoszenia

2. pl zastrzega wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. iżby niestandardowe, powinno się wysłać wiadomość tekstową SMS na oznaczony numer. Jak odpłacić się zbyt ogłoszenie?

Serwis najlepsze-ogloszenia. Dodatkowo możesz w rozwiązanie opisywać dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii. Płatności sms obsługuje serw DotPay. taryfa ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w fortel następujący:

1. podszycie
ogłoszenia na liście kategorii w relacje od momentu zakupionych punktów.

Zwykły wpis