Polecam przeczytać‡ kochani: Promocja i turystyka na mazurach

Aktualności

Zapraszamy na jarmark Rybny

Data publikacji: 2014-07-04

Szczupak, lin, leszcz, karaś – pomiędzy innymi te ryby z mazurskich jezior posłużą do przygotowania dań, których będzie jest dozwolone spróbować na przestrzeni Jarmarku Rybnego w Rucianem-Nidzie. czytaj potem »

Zaproszenie na rajd rowerowy – 29 VI 2014

Data publikacji: 2014-06-24

Na niedzielę, 29 czerwca zaplanowany został z serii rajdów rowerowych w gminie Ruciane-Nida. o godz. aktywny wypoczynek Mazury 16:00 w Nowych Gutach (Nowe Guty 64, 12-250 Orzysz).

Wartościowa wiedza: szlaki rowerowe Mazury

Mapę na naszej stronie w zakładce „Przewodniki mapy” albo pobrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Mazury Południowe”. Na sobotę, 5 lipca zaplanowany został wspólny przejście uczestników imprezy z Karwicy do Rucianego-Nidy z powrotem. mapa dystrybuowana jest bezpłatnie. Renesowo to pinakoteka autorska Andrzeja Renesa- rzeźbiarza, autora wielu pomników, m. czytaj później »

Mapa atrakcji turystycznych

Data publikacji: 2014-06-30

W ramach projektu Kampanii promocyjnej obszaru LGD Mazurskie morze wydano mapy atrakcji turystycznych. W najbliższą sobotę natomiast niedzielę (5 – 6 lipca 2014) odbędzie się aktualnie trzecia wersja tej imprezy kulinarnej.

Ciekawe rzeczy piszą: zabytki Mazury

czytaj później »

RollMazur, alias po Mazurach na rolkach

Data publikacji: 2014-06-30

Do Krzyży oraz Karwicy w gminie Ruciane-Nida ponownie zawitają miłośnicy jazdy na rolkach. wkład w imprezie zaplanowanej na 5 oraz 6 lipca zapowiedziało aktualnie nad 100 rolkarzy. czytaj później ». Kardynała Stefana Wyszyńskiego natomiast Prezydenta Stefana Starzyńskiego.

Ciekawe rzeczy piszą: żagle Mazury

Czerwcowa ekskursja odbędzie się na coś koło tego 30 kilometrowej trasie z Rucianego-Nidy do Popielna oraz z powrotem. in. czytaj potem »

Galeria Renesowo zaprasza na wernisaż

Data publikacji: 2014-06-23

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu sezonu Galerii Renesowo, które odbędzie się dnia 29 czerwca 2014 r.

Zwykły wpis